PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107562}

Moja droga Wendy

Dear Wendy
6,9 2 759
ocen
6,9 10 1 2759
6,2 8
ocen krytyków
Moja droga Wendy
powrót do forum filmu Moja droga Wendy

W końcu reżyserem jest L.Von Trier więc można się tego było spodziewać...Bardzo dobrze grali też aktorzy, naturalnie przede wszystkim....No i ten utwór zespołu The Zombies "Time for the Season" naprawdę świetny....Co tu dużo pisać, Lars znów mnie nie zawiódł...

ocenił(a) film na 7
T_M_K

Lars jest "tylko" scenarzysta. Jest co prawda wyrazny narrator, ale cala reszta wydaje sie byc taka prosta i klarowna.

ocenił(a) film na 8
d_s

Mój błąd, sam nie wiem czemu napisałem ze jest reżyserem, chyba myślałem co innego a pisałem co innego.... Co nie zmienia faktu, że miał wielki wkład w ten film i to widać.....

ocenił(a) film na 10
T_M_K

Po obejrzeniu filmu czekałam tylko na napisy końcowe i jest! The Zombies -Time of the season. Genialne! Mają z 5 takich wypasionych kawałków ;) Film też świetny moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
T_M_K

Film po obejrzeniu juz 5 raz nie robi na mnie nadal takiego samego piorunującego wrażenia jak gdy oglądalem go za pierwszym razem w kinie, mimo wszystko nadal pozostaje jedną z moich ulubionych pozycji. W filmie niesamowicie podoba mi sie klimat rewolwerów, wspolnych tajnych spotkan no i oczywiscie wiara we własne ideały. Owym pioronującym momentem była scena gdy Clarabelle wyciagnęła obrzyn i strzeliła do policjanta. Nagle na ustach pojawilo mi sie ciche slowo "O kur**!" niesamowite zaskoczenie. Muzyka The Zombies jest poprostu kozacka dzięki temu filmowi zafascynowalem sie ich muzyką - The Way I Feel Inside na zakonczeniu jest niesamowita :)... Tak baj de łej dzięki temu filmowi przeczytałem Portret Doriana Graya - O. Wilde'a obecnie jedną z moich ulubionych ksiązek...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Mateusz_25

faktycznie, mieszanina czarnego humoru i, że tak powiem, "makabry"na końcu robi wstrząsające wrażenie. Bardzo ciekawa,zaskakująca fabuła-kapitalny film!

ocenił(a) film na 9
Mateusz_25

Kiedy babka strzeliła do gliny taka właśnie była moja reakcja: "O kur...a + salwa śmiechu" - świetna scena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones