Nicolas Winding Refn

8,0
2 605 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Nicolas Winding Refn
Slowianin

Danii trzeba przede wszystkim podziękowac za Jensena. Refne jest ok, ale Jensen wymiata. :)

lagaj

że tak głupio spytam - o którego Jensena Ci chodzi? Bo wiesz, w Danii co drugi się tak nazywa

Pauleta

Jeśli piszę na portalu filmowym to pewnie chodzi o reżysera tudzież aktora. Aktora o takim nazwisku nie kojarzę wiec konkretnie chodzi mi o Andersa Thomasa Jensena. Bardzo dobrego scenarzystę i reżysera. Polecam zaznajomić sie z jego twórczością nie będzie czego żałować. Pozdrawiam.

lagaj

Widziałem kilka filmów, które Jensen reżyserował lub pisał do nich scenariusz i zawsze było to kino na poziomie. Niektóre z nich nawet bardzo mi się spodobały. Jeśli chodzi natomiast o Refna, to jego kino to zupełnie inna bajka. Trudno porównywać tych dwóch twórców. A jeśli chodzi o to, za kogo trzeba Danii podziękować, to ja bym wskazał przede wszystkim von Triera. Dziwię się, że nikt z was na to nie wpadł. ;-)

Dr_Gonzo35

Wpadł, wpadł, ale wolimy Refna:)

FILioza

Yhm, yhm... a WILLIAM FRIEDKIN na to:
https://www.youtube.com/watch?v=1jPWGEoyJHY
:-)

Slowianin

Jak już składamy podziękowania Danii, to ja się dołączę i podziękuję za Madsa Mikkelsena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones