Nicolas Winding Refn

8,0
2 609 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Nicolas Winding Refn

trzech filmów tego pseudoreżysera stwierdzam, że powinien się nim zainteresować jakiś
psychiatra...

Lukininho

ja oglądałem dwa, trzeci raz nie chce mi się tracić czasu

Lukininho

zgadzam się w zupełności, podobne akcje pseudomentalne widziałem jedynie u D.Lyncha, ale tamten to przynajmniej organizował projekt całościowo, dbając o szczegóły w dialogach itp, u newera natomiast nie widzę śladu dbałości a wręcz przeciwnie, zupełnie jakby kręcił to
na jednorazowej taśmie.

użytkownik usunięty
Lukininho

Wanna fight?

Lukininho

Prawdopodobnie musisz do tych filmów po prostu dorosnąć mentalnie. Możliwe zresztą, że nigdy to nie nastąpi. Tyle w temacie.

Tigercub

Sorki, ale jeśli ci się taki film jak tylko bóg wybacza podoba to chyba raczej znaczy, że nie dorosłeś mentalnie, ale tobie też przydałaby się wizyta u psychiatry...

Lukininho

Wybacz stary do twoich najwyżej ocenianych filmów należą same infantylne i zdziecinniałe tytuły.Hooligans,Champion 3,Wojownik,Nietykalni,Piraci z Karibów.Czego ty tu szukasz?To tak jakbyś z traktora przesiadł się do Bentleya.Wiadomo że będziesz zagubiony.Trzymaj się swojej działki i nie wypisuj pseudo analiz i mądrości z pod strzechy.Dobrze że ci się nie podoba,byłoby dla mnie strasznie żenujące że ten film spodobałby się komuś kto daje 9 dla "Prawo zemsty".bez urazy

llama777

Powiedzmy, że to są filmy dla inteligentnych inaczej. Jaki reżyser tacy odbiorcy...

Lukininho

Zgadzam się z przedmówcą. Pozostań przy "Smerfach 2" a nie bierz się za kino, które Cię przerasta, po co masz się flustrować?!

Lukininho

Gość ma pewno skrzywienie w stronę pokazywania przemocy, ale jego filmynie są powierzchowne, zapewniam Cię. I "Tylko Bóg wybacza" to film przepełniony świetnym symbolizmem, będący doskonałą analizą ludzkiej fascynacji agresją. Tylko że do pewnych filmów i reżyserów trzeba podchodzić inaczej niż do całej papki, jaką serwuje Hollywood. Tyle w temacie.

Lukininho

Uuu!!!, pseudoznawca się odezwał. Nie dla psa kiełbasa, do Piratów z Karaibów wracaj, ale już.

Levis_Crack

Skoro oglądasz stare filmy to się uważasz za jakiegoś znaFce? Kretyn.

Lukininho

Co ty ze starymi filmami wyskoczyłeś jak "Filip z konopi". To nie nic do rzeczy. Nie masz argumentów więc obrażasz innych prostaku. A ten film nie jest stary więc po co to ględzenie. A ja oglądam stare i nowe, barwne, cz-białe, w tonacjach, fabularne i dokumentalne, etiudy, animacje, impresje, inscenizacje i teatry itd itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones